Grafické balíčky

Grafický balíček na rozjezd Vašeho projektu

Otázky a odpovědi

Grafické balíčky je něco, co mě moc baví.
Níže najdete otázky a odpovědi ke grafickým balíčkům, které by Vás mohly zajímat.

Co to znamená grafický balíček?

Pro jednoduchý start Vašeho projektu do světa – dejte o sobě vědět! Informativní web, letáček a vizitka... v případě zájmu i šablona pro facebook. Vše bude společně krásně ladit v jednom designu. Podobně jako na webu vonavy-zivot.cz

Web tvořím na platformě Webnode, na které je vytvořen i tento můj web. Grafické balíčky jsou ve variantě STAR(T), PRINCESS A QUEEN se liší převážně objemem obsahu webu. 

Informaci k cenám jednotlivých balíčků najdete zde.

Pro koho je grafický balíček určen?

 • Pro začínající podnikatelky nebo pro ženy, které chtějí prezentovat svoje aktivity nepodnikatelského charakteru.
 • Proč pro ženy? Protože vnímám, že jsem vyladěna na spolupráci se ženami pro rozjezd jejich projektů. 

Proč na Webnode?

Na Webnode jsem vytvořila již několik projektů a mám s ním dobré zkušenosti a vzhledem k ceně služby od Webnode považuji toto řešení skvělé právě pro začínající projekty díky svému poměru cena : výkon.

 Pokud nebudete chtít vlastní doménu a bude Vám stačit využít menší množství dat, je možné provozovat svůj web dokonce zcela zdarma. Je ale také možné zakoupit vlastní doménu a prémiové služby, ale i tak je cena velmi příznivá (vše Vám případně ráda vysvětlím osobně). 

A v neposlední řadě považuji za velkou výhodu i to, že až Vám web předám hotový, budete schopni si ho jednoduše dále plnit obsahem samy bez dalších finančních nákladů na správu.

Co ještě potřebujete vědět, než se se do webu pustíme?

Určitě potřebujete vědět, že Webnode má svoje limity. A jaké? To bychom spolu probraly osobně. Ale pro naprostou většinu informativních webů je zcela dostačující a když se to uchopí za správný konec, vypadá profesionálně. Takže za málo peněz hodně muziky.

Proč se mnou?

Asi Vás napadne otázka, jestli si tedy web nemůžete vytvořit samy a proč byste mě měly na vytvoření webu na Webnode potřebovat?

Pokud se alespoň průměrně kamarádíte s počítačem, zvládnete si web na Webnode vytvořit i samy. Využitím mých služeb ale můžete ušetřit hodně času a profitovat z mých zkušeností i profesních dovedností.

Co Vám tedy za mohu nabídnout za přidanou hodnotu?

 • Moje zkušenosti s tvorbou webů na této platformě a tím ušetření mnoha hodin tápání a zkoušení. A moje zkušenosti s grafickou tvorbou vůbec, což zahrnuje také smysl pro kompozici a detail.
 • Nápady a invenci, jak některé věci udělat jinak a jakým způsobem použít pro Vaše záměry komponenty, které má Webnode k dispozici.
 • Můj cit pro to, aby to ladilo. Snažím se vyladit každou stránku a současně, aby to vše ladilo dohromady. V případě potřeby hledám i vhodné ilustrační obrázky, kterými se web krásně doplní.
 • Grafické úpravy tam, kde na to šablona Webnode nestačí. Jelikož pracuji i s grafickými programy, je možné si vypomoci tam, kde mají šablony svoje limity – například hlavní banner a umístění loga.
 • Ladící kombinaci web + letáček + vizitku, což vizuálně podpoří Váš projekt a navodí důvěru profesionality v to, co nabízíte.
 • V případě zájmu Vás do obsluhy Vašeho webu zaškolím, což Vás bude bavit, ušetříte docela dost času zkoušením stylem pokus-omyl a nebudete se bát pouštět se i do jiných než textových úprav Vašeho webu.
 • V případě zájmu nabízím i následnou roční podporu a případnou pomoc s úpravami na webu a vytvořeného letáčku a vizitky za zvýhodněných cenových podmínek.
 • Výsledek, který bude vypadat profesionálně. Využívám svých darů a zkušeností tak, abychom dosáhly co nejlepších výsledků. To zahrnuje i práci s textem – i když neprovádím jazykovou a stylistickou korekturu, pracuji podle typografických pravidel.
 • Dobije Vás to pozitivní energií. Jakmile uvidíte, že Váš projekt dostává konkrétní kontury prezentace pro veřejnost, budete mít z toho radost; ve spolupráci je velká síla.

Chci si web vytvořit sama, ale nevím, kudy do toho

Jste kreativní a chcete si web vytvořit sama, ale prakticky nevíte, kudy se do toho pustit? 

Tak i pro Vás mám nabídku – ráda předám zkušenosti, které již s tvorbou webu na Webnode mám – od výběru šablony, přes samotnou tvorbu stránek (menu i obsahu), až po informaci k vlastní doméně a službám, které Webnode nabízí.

Jednalo by se o školení jeden na jednoho, takže se budu věnovat pouze Vám.

A myslím, že pokud do toho máte chuť, tak Vás to bude i bavit :-).

Cena za školení se bude odehrávat podle počtu stráveného času, odhaduji mezi 3 a 4 hodinami, záleží, kolik toho bude potřeba probrat. Počítá se každá započatá půlhodina. 

Více najdete v ceníku – Průvodce k tvorbě vlastního webu na Webnode

ˇˇŠkolení nabízím zatím jen prezenčně v rámci Prahy.

Jdete do toho se mnou? Pokud ano, podívejte dále…

Postup

 1. Nejprve je důležitá osobní schůzka (upřednostňuji) nebo telefonický rozhovor pro upřesnění představ a možností.
 2. Vybrání vhodně šablony a založení projektu – toto provádí vlastník webu, který mi přidá administrátorská oprávnění (v případě potřeby pomohu).
 3. Předání kompletních podkladů pro vytvoření webu: texty po jazykové a stylistické korektuře, obrazový materiál, základní představa o struktuře webu (menu). Po této fázi již není možné zásadně měnit obsah a rozsah zadání.
 4. Zpracování návrhu webu, letáčku, vizitky (počítejte cca 3–4 týdny, podle rozsahu, ale také třeba jen týden, záleží na aktuálních okolnostech).
 5. Dvě kola korektur ke zpracovanému obsahu (více korektur nebo další dodávaný obsah již je nad rámec balíčku a účtuje se zvlášť).
 6. Předání webu, letáčku a vizitky.

V případě zájmu je možné ještě využít:

 • Zaškolení do obsluhy a úprav webu. Proškolení k vlastnímu obsluhování redakčního systému webu na Webnode v rozsahu cca 2 h, prostor pro vaše dotazy.

  Volitelná položka, ale ušetříte si pár hodin tápání a trápení. Pouze jako nadstavba ke grafickým balíčkům.

 • Zvýhodněný roční servis. Dodatečné úpravy v rámci balíčku: webové stránky, vizitka, letáček – doplnění, upravení – uvedená cena je zvýhodněná hodinová sazba po dobu 1 roku od odevzdání projektu. Není potřeba nic dopředu objednávat, platí automaticky. Započítává se pouze každá započatá půlhodina.
Copyright © 2023 Kateřina Jelínková, grafika-a-design.cz
IČ: 05515301 | Nejsem plátce DPH

Ilustrační obrázky pixabay.com
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!